Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Загубилася вихователька: в чернігівському садочку працювали пошукові собаки

Службова собака Белла показала малечі свої вміння. А Тоша шукав виховательку, яка заховалася на дитячому майданчику.

До вихованців чернігівського садочка №53 завітали кінологи управління ДСНС області. Вони показали малечі, як працюють пошукові собаки.

«Ми покажемо деякі елементи послухання та елемент пошуку для того, щоб діти знали, що робити, якщо вони загубилися, як поводитися, як повідомити батькам, що робити в таких ситуаціях. Якщо брати роботу кінологів по всій Україні, то доволі таки часто залучаються до робіт у лісовій місцевості, гірській місцевості. Рідко, але трапляється й у техногенному завалі. У Чернігові був завал. Залучаються кінологи десь по 50-60 виїздів на рік по всій Україні», – Валентин Бардаков, начальник пошуково-рятувального відділення.

До того ж такі візити навчають дітей, що собак не варто боятися, а навпаки, вони можуть допомагати людям. Малеча від такого спілкування у захваті.

«Собачки були дуже круті, сальто робили. Дуже було весело мені. Вони допомагають рятувати», – Олег, вихованець ДНЗ №53.

«Ми продовжуємо знайомити дітей із людьми мужніх професій. Тому сьогодні в нас кінологи. Вони не перші вже. У нас були МНСники з машиною. Була поліція зі своїм тематичним заняттям. І ми подумали, що дітям не завадить познайомитися з роботою службових собак», – Лариса Кравченко, завідувач ДНЗ №53.

Лариса Кравченко розповіла, що раніше подібні заходи проводили в межах Тижня безпеки. Цей візит кінологів доповнив знання дітей.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

08.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин