Україна і світ

Загрожує нове розслідування: Ембер Герд збрехала під присягою про $3,5 млн

Будівельні матеріали м.Ніжин

Ексдружина актора Джоні Деппа, акторка Ембер Герд збрехала під присягою у Високому суді Лондона. Зірка раніше говорила, що віддала $3,5 млн зі свого процесу розлучення на благодійність, однак це виявилося неправдою.

Про те, що Герд збрехала, стало відомо під час судового засідання, на якому акторка виступала відповідачем у позові на $50 млн. Тепер їй загрожує нове розслідування у Великій Британії.

– Лжесвідчення є найбільшою загрозою і зачіпає суть нашої системи правосуддя, тому поліцію можна запросити для розслідування, щоб показати, що будь-який представник громадськості, який бреше в суді, може бути притягнутий до відповідальності за надання неправдивих свідчень, – заявив партнер юридичної фірми Hodge, Jones and Allen Шон Колфілд.

Якщо акторку вирішать притягнути до відповідальності, то їй загрожує екстрадиція як резиденту США.

Нагадаємо, Джоні Депп та Ембер Герд розлучилися у 2016 році. Після цього акторка пообіцяла, що розділить половину врегулювання у розмірі $7 млн ​​між Дитячою лікарнею Лос-Анджелеса та Американським союзом громадянських свобод (ACLU). Проте, як стало відомо, Ембер не дотримала слова.

Судові розгляди між Деппом і Герд тягнуться з моменту їхнього розлучення.

Эмбер Херд
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 18:00:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин