Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Загроза наступу Росії на Україну: які на вигляд бомбосховища Києва

На тлі нарощування російських військ біля кордонів України та загрози їхнього вторгнення у Києві регулярно перевіряють наявні приміщення, в яких можна сховатися під час надзвичайної ситуації.

Для укриття можна використовувати будівлі подвійного призначення: наприклад, підвальні кав’ярні, переходи чи підземні паркінги. Про це повідомила журналістка Фактів ICTV Ольга Чайко.

Згідно з картою захисних споруд цивільного захисту, загалом у місті є понад 5 тис. подібних будівель. Нових сховищ не будували з 1986 року, проте укриття з’являються навіть зараз, зокрема, у нових будинках чи на паркінгах.

Загалом у Києві є 514 бомбосховищ, понад 3,5 тис. цокольних та підвальних приміщень, 409 підземних паркінгів, 272 підземні переходи, 47 підземних приміщень метрополітену.

У разі вторгнення українці можуть взяти з собою необхідні речі, серед яких – документи чи їхні копії, ліки, теплі речі, вода та їжа.

Київська міська державна адміністрація розробила карту об’єктів укриття у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, яка доступна онлайн.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-08 19:29:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин