Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Заготовляємо технічну сіль заздалегідь!

Комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства” протягом 6 квітня провело заготівлю технічної солі, призначеної для приготування піщано-соляної суміші проти ожеледиці. На залізничну станцію Ніжина було доставлено 2 вагони реагенту. Важливим є той факт, що соль надійшла вже оброблена спеціальним компонентом проти злежування.

Проведено велику роботу по вивантаженню з вагонів цього компоненту суміші за допомогою декількох бригад працівників підприємства. Працювали вантажівки що перевозили сіль на територію КП “ВУКГ” та навантажувач. Загалом завезено 140 тон.

Приготування піщано-соляної суміші буде здійснено в пропорції 10/1 та використовуватиметься як протиожеледний засіб. Роботи по заготівлі проведені оперативно та якісно, а це є запорукою того, що проїзні шляхи, тротуари, пішохідні переходи, алеї парків і скверів тощо у Ніжині зможуть бути захищені від ожеледиці.

Слід окремо відмітити, що це лише перший етап заготівлі такого важливого реагенту, а протягом певного періоду очікується ще 3 вагони солі.

Unenizh.org.ua
2021-04-07 16:56:04