Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Загострення на кордоні з Польщею, Білорусь перекидає військових: нові подробиці і кадри. Politeka

У таборі біженців на кордоні Польщі та Білорусі почалося масштабне будівництво, в якому беруть участь білоруські солдати: в мережі з’явилися кадри з місця подій.

Ситуація на кордоні Польщі та Білорусі залишається вкрай напруженою. Зокрема, Міністерство оборони Польщі повідомило про те, що Білорусь накопичує своїх військових в районі кузні, де зібралися мігранти, які намагаються прорватися в Західну Європу. У польському відомстві поділилися відео, на якому можна побачити озброєних білоруських солдатів.

Крім того, білоруський журналіст Тадеуш Гіцан опублікував кадри, що свідчать про початок масштабного будівництва в районі табору біженців з боку Білорусі. Так, білоруські військові і пожежники розбивають на кордоні намети і роздають біженцям електрогенератори.

Журналіст зазначив, що таким чином вони «готуються до зими».

Прес-секретар міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин зазначив, що серед біженців стали ходити чутки про те, що 15 листопада на кордон приїдуть автобуси, які нібито заберуть їх до Німеччини. Однак, за словами Жарина, це всього лише дезінформація з боку білоруських спецслужб.

“Автори цих чуток сподіваються, що вдасться переконати мігрантів штурмувати польський кордон. Можуть виникнути небезпечні ситуації”, – підкреслив Жарин у своєму Твіттері.

Як відомо, Європа опинилася на межі міграційної кризи через небезпечну ситуацію на білоруському кордоні. До Мінська масово прибувають нелегальні мігранти з Іраку, Сирії та країн Африки, а прикордонна служба Білорусі направляє їх до кордонів Латвії, Литви та Польщі, всіляко заохочуючи перехід цих кордонів і не беручи до уваги протести місцевої влади. На Заході вважають, що таким чином Олександр Лукашенко вирішив відповісти на санкції з боку Європи.

У Польщі підрахували, що на кордоні з їх країною з боку Білорусі зібралися близько 4 тисяч мігрантів.

Джерело POLITEKA

Магазин Автозапчастин м.Ніжин