Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Загинув Воїн з Ніжина – Роман Корж

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

До Ніжина прийшла сумна звістка – загинув Корж Роман Дмитрович, 1984 року народження, загинув під час виконання бойового завдання, біля с. Вербове.
Про це повідомляє Собор Всіх Святих у Ніжині.
Важко висловити слова про те, як героїчно і відважно Роман вистояв на передовій, вдячно беручи на себе відповідальність за свою націю. Зі зброєю в руках, він вступив у важку боротьбу, захищаючи нашу країну від ворогів. Його вольовий дух і безстрашна сила вражають нас і залишаться в пам’яті як величезний внесок у безпеку та свободу України.
Роман Корж поклав своє життя на олтар вітчизняної служби, і його героїзм завжди буде світлом для нас. Він залишається в наших серцях як великий воїн і взірець справжнього патріотизму. Нехай його душа спочиває з миром, а його вчинки завжди будуть джерелом натхнення для нас у подальших випробуваннях. Невимовний біль, безмежна скорбота, вічна і світла пам’ять мужньому Герою.
Найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам. Просимо усіх небайдужих мешканців гідно провести в останню дорогу Героя, віддавши йому належну шану. Вшануймо ГЕРОЯ, прощання відбудеться завтра 03.02.24 об 11:30 у Соборі Всіх Святих.
Не забувайте, якою ціною здобувається ПЕРЕМОГА.
Як писав раніше MYNIZHYN, війна забрала життя ще одного юного ніжинця – Олексія Ільчука. Йому навіки буде 22.
Також 24 січня 2024 року в бою агресором, захищаючи свободу та незалежність нашої держави, поблизу населеного пункту Васюківка Бахмутського району Донецької області загинув старший бойовий медик 3 піхотної роти однієї з військових частин Дмитро Кагадій.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-02-02 16:58:11