Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Загибель 14-річного Дениса Чаленка з Прилук: батьки досі не можуть поховати хлопчика

Загибель 14-річного Дениса Чаленка з Прилук: батьки досі не можуть поховати хлопчика

Батьки 14-річного Дениса Чаленка, якого знайшли мертвим минулого року у Прилуках, що на Чернігівщині, досі не можуть поховати хлопчика, – повідомляє ТСН.

Ексгумацію тіла експерти провели в червні аби відшукати причину смерті школяра. За першою версією поліції, його збив потяг. Батьки з цим не погоджуються і вимагають справедливого розслідування.

За тиждень – рік по смерті Дениса Чаленка. Було це вбивство чи нещасний випадок – справа і досі не розслідувана. Батьки скликають пресконференцію і просять  про допомогу.

Мертвого, в крові, з численними гематомами і забоями по всьому тілу 14-річного жителя Прилук Дениса Чаленка знайшли на коліях у жовтні минулого року. За декілька годин до цього – дев'ятикласник повернувся зі школи і попросився на тренування.

Головна версія поліції – нещасний випадок під колесами потяга. Батьки переконані – це було вбивство. Певні, що Дениса до смерті забили молодики, серед яких нібито місцеві мажори. Вказували на це і сліди крові за сотні метрів від рейок і звукові повідомлення від небайдужих.

На оприлюднених батьками світлинах з матеріалів справи загиблий Денис – з синцями по всьому тілу. А куртка хлопця з отворами на спині імовірно від кулі. В тому самому місці, де в школяра була роздроблена кістка лопатки.

Про те, що хлопчик лежав на коліях до приїзду поїзда – підтверджував і сам машиніст. В поліції всі версії окрім збиття потяга – відкидали. Цим слідчі збурили чи не все місто. Прилучани палили шини і брали штурмом відділок поліціїї.

Голову поліції відсторонили, а судмедекспертів змінили на столичних. Навесні над манекенами,  які імітують загиблого вони запустили поїзд. Жодного він не зачепив. У червні, аби встановити справжню причину смерті –  тіло хлопчика дістали з могили на повторну експертизу. Воно і досі лежить у столичному морзі.

Батьки переконані – справу затягують навмисне – тож звернулись і до генпрокурора і до президента. Той проконтролювати провадження погодився особисто. Втім справу Чаленка ніде не коментують – посилаються на таємницю слідства.

«Хоча ми всі розуміємо і маємо дані що це загибель, поки на папері це не написано – ми далі рухатись не можемо. Ні слідчі, ні ми. Ми впевнені, що якась сила вливає на судмедекспертів з метою затягування процесу», – говорить адвокат Сергій Нестеренко.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.10.2020