Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За хабар у 7000 штраф 34 000: суд призначив покарання ветлікарю у Чернігові

За хабар у 7000 штраф 34 000: суд призначив покарання ветлікарю у Чернігові

Деснянський районний суд міста Чернігова призначив покарання лікарю ветеринарної медицини за хабар, який він вимагав за пришвидшення видачі ветеринарно-санітарних паспортів на тварин.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, упродовж червня-липня 2020 року ветеринарний лікар отримав хабар у розмірі 7 100 грн. від мешканця міста Києва за пришвидшену видачу останньому відповідних документів для вивезення за кордон домашніх тварин.

В ході обшуку ветеринарної клініки правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти, отримані в якості неправомірної вигоди, та підроблені паспорти на тварин.

В судовому засіданні обвинувачений за пред’явленим йому обвинуваченням вину свою визнав повністю.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях чоловіка складу інкримінованих йому злочинів, тобто, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 368, ч.1 ст. 366 КК України.

Враховуючи щире каяття обвинуваченого та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання у виді штрафу у розмірі 34 тисяч гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських обов’язків, а також виконанням функцій представника влади щодо видачі дозвільних документів строком на 1 рік.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.12.2020