Місто і регіон

За вивезення і захоронення ТПВ будемо платити більше – ПравдаТУТ Ніжин

Рішенням щодо коригування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) виконавчий комітет Ніжинської міськради фактично підвищив їх.

Із пропозицією скоригувати тарифи для населення, бюджетних установ та інших споживачів на виконкомі виступив виконавець послуг, начальник КП ”Виробниче управління комунального господарства” Владислав Корман.

Згідно з рішенням, тариф для споживачів багатоквартирних житлових будинків та приватного сектору складатиме 74, 65 грн; для бюджетних установ – 77, 47 грн за кубометр; для інших споживачів – 84, 52 грн.

У середньому, тариф на вивезення ТПВ зросте на 13, 5 %.

Владислав Корман обґрунтовує коригування тарифів збільшенням екологічного податку, прожиткового мінімуму для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати. ”Це не зміна тарифу, а коригування його складових”, – сказав він.

Діючі до рішення тарифи з вивезення ТПВ, за словами Кормана, затверджувались виконавчим комітетом від 11 січня 2018 р.

Разом із підвищенням тарифів на послуги з вивезення ТПВ, зросла й вартість із захоронення побутових відходів на ніжинському полігоні. Для багатоквартирних житлових будинків та приватного сектору вартість сягатиме 34, 20 грн; для бюджетних установ – 35, 50 грн; для інших споживачів – 38, 72 грн. Обидва рішення виконавчим комітетом було підтримано одноголосно.

 

Джерело: nizhyn.pravdatut.ua