Україна і світ

За вечір джихадисти з Гази запустили по Ізраїлю 21 ракету, система ПРО “Залізний купол” перехопила 13

Принаймні в трьох випадках уламки ракет, перехоплених над населеними пунктами, завдали невеликої шкоди майну, з гражан ніхто не постраждавЗа вечір 23 лютого палестинські джихадисти з Сектора Гази запустили по південному Ізраїлю близько 21 ракети. Про це повідомила Армія оборони Ізраїлю, за даними Times of Israel.

“У ході перших двох бомбардувань щонайменше 21 ракета була випущена з південного Ізраїлю з сектора Газа, 13 з яких були перехоплені “Залізним куполом”, – розповіли ізраїльські військові.

Передбачається, що снаряди, які не були перехоплені, вразили відкриті поля в безлюдних районах, не завдавши нікому травм або пошкоджень.

Принаймні в трьох випадках уламки ракет, перехоплених над населеними пунктами, завдали невеликої шкоди майну: був пошкоджений сад в районі Шаар Ханегев, машина в місті Ашкелон і будинок в місті Сдерот.

В той самий день ввечері прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху, міністр оборони Нафталі Беннетт і високопоставлені співробітники ізраїльських служб безпеки зустрілися в штабі військових в Кирье в Тель-Авіві, щоб обговорити, як реагувати на напад, а також ситуацію в секторі Газа в цілому.

Як повідомлялося, на півдні Ізраїлю через ракетний обстріл відкривають бомбосховища.

“Ісламський джихад” взяв на себе відповідальність за напади, написавши на своєму веб-сайті, що випустив ракети у відповідь на захоплення Ізраїлем трупа їхнього бойовика.

Ракетний обстріл почався після сутички вздовж кордону з сектором Газа раніше того дня. Ізраїльські війська застрелили члена палестинського терористичного угрупування “Ісламський джихад”, коли він заклав бомбу вздовж кордону. Потім ізраїльські військові забрали його тіло за допомогою бульдозера.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close