Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

За тиждень у Ніжині виявили 1 хворого на коронавірус

КНП «Ніжинський міський ЦПМСД» інформує :Протягом робочого тижня до нашого закладу звернулось 1596 чоловік, з приводу захворювань — 1174 осіб, в т.ч дорослого населення – 805 , дітей – 369.Зареєстровано хворих на ГРВІ — 183 пацієнта, з них дітей — 48 , дорослого населення — 135.

Зроблено 8 швидких тестів на COVID-19, 1 з яких позитивний.

Проведено 16 щеплень проти COVID-19 вакциною Коронавак. Найближчим часом очікуємо на вакцину Пфайзер. Тому, хто бажає вакцинуватись можна записуватись у сімейних лікарів.

Що стосується рутинної вакцинації, то на даний час ситуація по місту наступна:- первинний вакцинальний комплекс (курс профілактичних щеплень, необхідний для створення базового імунітету проти певних інфекційних захворювань) отримали; АКДП — 47 дітей, поліомієліт — 145 дітей, КПК – 40 дітей.

В закладі наявні всі вакцини для виконання профілактичних щеплень, окрім вакцини проти гепатиту В. Вакцини всі безкоштовні, сертифіковані, безпечні та дозволені для використання на території України. Тому хочеться наголосити, що незважаючи на війну в Україні, не слід забувати про здоров’я своїх дітей. Оскільки вакцинація- це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них.

І пам’ятайте: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-13 17:24:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин