Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За тиждень викрито 45 порушень Правил рибальства

За тиждень викрито 45 порушень Правил рибальства

Із 25 лютого по 4 березня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито три грубі порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Також складено 32 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено 10 актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими із водойм вилучено 27 кг риби та 22 од. сіток.

«Усього за тиждень вилучено 28 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 26 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 3 340 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становила 153 грн», – зазначив начальник Управління Держрибагентства в Чернігівській області Микола Каленюк.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. Із розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

Від початку дії заборони рибпатрулем складено 260 адміністративних протоколів на порушників Правил рибальства на зимувальних ямах, накладено штрафів на загальну суму 25 110 грн.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

05.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова