Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За тиждень у Чернігові видали 45 тисяч спецперепусток для проїзду в громадському транспорті

За тиждень у Чернігові видали 45 тисяч спецперепусток для проїзду в громадському транспорті

За тиждень Чернігівська міська рада видала 45 тисяч тимчасових посвідчень для проїзду в громадському транспорті. У місті цього разу діють як вони, так і (в кого залишилися) аналогічні тимчасові посвідчення, видані при посиленні карантинних обмежень навесні минулого року.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

Окрім того, за своїми службовими посвідченнями, які прирівнюються до цих тимчасових перепусток, у громадському транспорті міста можуть їздити військові та правоохоронці.

Як повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Чернігівської міської ради Сергій Фесенко, всі підприємства критичної інфраструктури міста вже одержали ці посвідчення для своїх робітників.

«Підприємства, які зараз продовжують працювати і дійсно мають нагальну потребу, отримали тимчасові перепустки у громадський транспорт для своїх колективів у перші ж дні. Зараз, за інформацією від КП «ЧТУ» та від міського управління транспорту, транспорт у години пік заповнений. Тому з наступного тижня ми вже призупиняємо видачу тимчасових посвідчень для проїзду. Життя є життя і ситуації бувають різні – тож у виняткових випадках вони ще будуть видаватися, але кожен такий випадок розглядатиметься окремо. Наприклад, може бути новий працівник на підприємстві, або в людини стається якась надзвичайна подія непереборного характеру – тоді йтимемо назустріч», – прокоментував він.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.04.2021