Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За тиждень мер Чернігова збагатів на 3 мільйони

За тиждень мер Чернігова збагатів на 3 мільйони

Упродовж 7 днів квітня (2-8 квітня) чернігівський міський голова Владислав Атрошенко  збагатів на 3,2 мільйона гривень.

Такого висновку кореспондент Високого Валу дійшов, коли ознайомився із суттєвими змінами у майновому стані посадовця в Єдиному державному реєстрі декларацій.

З десятка таких повідомлень у 2021 році 2 – датовані квітнем. Перше – на початку місяця. 2 квітня мер Чернігова задекларував дохід у 2 мільйони 237,5 тисячі гривень від столичного ТОВ «Фросбі-М» (компанія займається гуртовою торгівлею продуктами, напоями, тютюновими виробами, орендою та консультуванням). У графі «вид доходу» зазначив – оплата згідно договору про відступлення права вимоги. Такий укладають, коли один кредитор продає іншому права на борг.

Хто ж боржник і про яку суму кредиту йдеться? Із таким запитанням кореспондент Високого Валу звернувся телефоном до керівника компанії «Фросбі-М» Андрія Сиротенка. Той відповісти не зміг.

«Не можу це прокоментувати. Не знаю. Надсилайте офіційного запита», – зазначив Сиротенко.

Друге повідомлення з`явилося вже сьогодні, 12 квітня. Вранці міський голова Чернігова повідомив про виплату йому 4 дні тому 1 мільйона гривень дивідендів приватним підприємством «Агро-Трейдер». Компанія з Ічні вирощує зернові, бобові та насіння олійних культур. Засновників та бенефіціарних власників усього двоє (50% капіталу в кожного) – колишній голова облдержадміністрації, підприємець Валерій Куліч та власне Атрошенко.

До речі, у декларації, оформленій у березні, мер повідомив: торік від ПП «Агро-Трейдер» одержав дивідендів на суму 20 мільйонів 86,2 тисячі гривень. Від ТОВ «Фросбі-М» у якості погашення боргових зобов’язань (набуття в порядку спадкування) отримав уп`ятеро менше – 4 мільйони 215,8 тисячі. При цьому у графі «грошові активи» Атрошенко вказав 600 тисяч доларів, а там, де позначено вид активу – право вимоги сплати грошових коштів від ТОВ «Фросбі-М».

Нагадаємо, нещодавно Атрошенко потрапив до ТОП-3 найзаможніших міських голів України.

Фото – з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.04.2021