Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем виявлено 44 порушення правил рибальства

За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем виявлено 44 порушення правил рибальства

За тиждень із 15 по 22 квітня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 44 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито шість грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), зокрема одне з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 28 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено 10 актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 30 кг риби та 32 од. сіток.

«Усього в порушників за тиждень вилучено 63 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 42 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 2 740 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становила 6 239 грн», – зазначив в.о. начальника Управління Держрибагентства у Чернігівській області Ігор Токарський.

Для прикладу, 15 квітня на р. Десна, поблизу с. Салтикова Дівиця Куликівської громади Чернігівського району викрито місцевого жителя, який за допомогою сітки зяберної (одностінної) незаконно виловив 3 кг риби: плоскирка – 4 екз. та лящ – 1 екз. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 306 грн.

16 квітня на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району виявлено місцевого порушника, який у період нерестової заборони за допомогою заборонених знарядь лову – 3 од. сіток поріжних – добув 19 кг риби: синець – 18 екз., плітка – 10 екз., лящ – 10 екз., карась сріблястий – 6 екз., по 2 екз. білизни і плоскирки та по 1 екз. в’язя і окуня. Збитки обчислюються в 4 913 грн.

На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського районного управління поліції.

Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За вказаними фактами браконьєрства на порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

23.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова