Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За смертельний наїзд на пішохода чернігівський водій отримав 3 роки умовно

За смертельний наїзд на пішохода чернігівський водій отримав 3 роки умовно

Деснянський районний суд Чернігова виголосив вирок 33-річному містянину Андрію Губку, якій о 2-й годині ночі 9 жовтня 2020 року той на автомобілі «Рено» збив 21-річного студента Максима Овчара. Останній помер за 3 дні в реанімації обласної лікарні. Звнуваченому призначили покарання: 4 роки позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Про скандальне судове рішення у резонансній справі, яка тягнулася майже півтора року, повідомив Gorod.cn.ua.

Суд встановив: водій Андрій Губко, молодший приймальник товарів в ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», перевищив дозволену швидкість руху, не врахував дорожню обстановку, не зменшив швидкість та не зупинив транспортний засіб, коли побачив Максима Овчара, який переходив вулицю Рокосовського нерегульованим пішохідним переходом. Експерти нарахували порушення 9 (!) пунктів Правил дорожнього руху. Такі дії призвели до трагічної аварії – через наїзд потерпілий отримав тяжкі травми, несумісні із життям.

За смертельний наїзд на пішохода чернігівський водій отримав 3 роки умовно

Андрій Губко

Обвинувачений свою провину визнав повністю. Андрій Губко щиро розкаявся, просив пробачення у матері Максима Овчара. Мовляв, ішов дощ, була погана видимість, тому на швидкості 90 км/год. не зміг уникнути ДТП. Також Андрій Губко наголосив, що платив за лікування потерпілого. Коли дізнався, що той помер, перерахував 14 тисяч гривень його матері, як компенсацію витрат на поховання і нещодавно передав їй 30 тисяч у відшкодування моральної шкоди. Навіть дав обіцянку: щойно йому повернуть його «Рено», продасть його та усі кошти віддасть потерпілій.

Матір Максима Овчара, Олена Анатоліївна пригадала, що тієї ночі телефонувала синові близько 24-ї години. Той був у компанії друзів і збирався невдовзі йти. Потім вона заснула. Прокинулася в тривозі о 3.20: син так і не повернувся додому. Набравши його номер, почула голос медсестри і болючі слова – Максим Овчар у реанімації лікарні, бо його збила машина. Не зважаючи на лікування, її син відійшов у засвіти. Жінка підтвердила, що обвинувачений сплатив за лікування, дав гроші на поховання та компенсував моральну шкоду. Але це він зробив лише зараз.

За смертельний наїзд на пішохода чернігівський водій отримав 3 роки умовно

Максим Овчар

Разом з тим Олена Овчар відкликала свій цивільний позов до страхової компанії та обвинуваченого про відшкодування 150 тисяч матеріальної шкоди та 1 мільйону моральної.

Арешт на автомобіль, яким скоїли ДТП, скасували та повернули власнику. Андрія Губка суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України. Відтак призначив покарання – 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Крім того, суддя Тетяна Рощина врахувала пом’якшуючі обставини, висновок органу пробації про низький рівень небезпеки правопорушення, думку потерпілої тощо. І зважила на можливість виправлення засудженого без відбування покарання. Тому й звільнила Андрія Губка від нього, якщо він упродовж іспитового терміну у 3 роки не вчинить нового правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки.

Джерело – Gorod.cn.ua

Головне фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь