Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

За сценарієм вистрілу не було: на Алека Болдвіна вдруге подали до суду

Помічниця режисера по сценарію фільму Іржа Мемі Мітчел подала судовий позов проти актора Алека Болдвіна через те, що він застрелив українку Галину Гатчинс.

Мітчел стверджує, що в сценарії не був прописаний епізод зі стріляниною. Того дня камери поставили так, щоб зняти обличчя Алека Болдвіна, його закривавлене плече і те, як він тягнеться до кобури, щоб дістати револьвер.

– У сценарії нічого не говорилося про те, що Болдвін чи будь-хто інший повинен був вистрілити зі зброї, – сказала Мітчелл.

Жінка заявила, що отримала “фізичні та емоційні” травми після трагічного інциденту. У момент вистрілу Мітчел стояла поруч з Болдвіном, і стала першою, хто викликав поліцію.

– Я знову і знову переживаю стрілянину та звук вибуху з пістолета. Ця жорстока трагедія позбавила мене радості життя. Я ніколи не хочу, щоб те, що сталося на нашому майданчику, колись трапилося з кимось, – сказала помічниця режисера.

За словами Мітчелл, актор був зобов’язаний перевірити пістолет або попросити зброяра це зробити. Болдвін та продюсери фільму, імена яких також фігурують у позові, поки не давали коментарів.

Раніше судовий позов проти Алека Болдвіна та знімальної групи фільму Іржа подав світлооператор та близький друг загиблої Сергій Светной. Чоловік заявив, що куля ледь не влучила в нього, оскільки він був біля Галини Гатчинс і тримав її на руках, коли вона вмирала.

Нагадаємо, що трагічний інцидент стався 21 жовтня. Актор Алек Болдвін застрелив оператора Галину Гатчинс, а також поранив режисера Джоела Соуза на знімальному майданчику. За даними актора, він не знав, що пістолет заряджений бойовими патронами.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-18 09:54:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин