Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

За рік ціни підскочили у трьох районах: скільки коштують квартири у Києві

Наразі ціни на однокімнатні квартири в Києві стартують від $35 тис. у Деснянському та Святошинському районах і досягають $108 тис. у Печерському.

Однак найбільше за рік житло подорожчало в Голосіївському, Дніпровському та Дарницькому районах, а єдиним районом, де подешевшало, став Шевченківський. А от найбільший вибір квартир у Дарницькому районі.

Ціни на однокімнатне житло

З початку літа до середини вересня найвигідніше однокімнатне помешкання продавали в Деснянському та Святошинському районах — в середньому по $35 тис. Найменше змінилися розцінки на Солом’янці, тут за таку квартиру доведеться заплатити $39 тис.

На Оболоні житло в середньому коштує $43 тис., а у Дніпровському районі  – $45 тис. Дещо більші ціни у Подільському районі — за однокімнатну квартиру просять $46 500, ще дорожче у Дарницькому – $51 500.

У Голосіївському районі за таке помешкання хочуть $53 тис. Схожа вартість у Шевченківському районі — в середньому $55 тис. А от найдорожчий район Києва, Печерський, нині у великому відриві — за однокімнатну квартиру потрібно викласти вже шестизначну суму — $108 тис.

Скільки коштують двокімнатні квартири

  • Голосiївський район – $79 500;
  • Дарницький  район – $72 тис.;
  • Деснянський район – від $48 200;
  • Днiпровський – $56 тис.
  • Оболонський район – $57 900;
  • Печерський район – приблизно 4 млн грн або $140 тис.;
  • Подiльський район – $65 800;
  • Святошинський район – в середньому $51 тис.;
  • Солом’янський район – $56 тис.;
  • Шевченківський районі – $76 100.

Скільки коштують квартири у Києві – ціни

Ціни на трикімнатні квартири у Києві

Найдешевше житло у Деснянському районі – $60 тис. Далі йдуть Святошинський – $65 тис. і Оболонь з вартістю $75 тис.

У Солом’янському районі трикімнатне помешкання можна придбати за середньою ціною в $79 тис. А стати власником такої квартири у Дніпровському районі коштує $83 тис. Значно зросли у вартості і трикімнатки в Подільському районі — за них просять $87 тис.

У Дарницькому районі середня ціна на помешкання становить $92 тис., а Голосіївські трикімнатки вже з шестизначною сумою — приблизно $110 тис.

У Шевченківському районі доведеться викласти у середньому $120 тис, а на Печерську ціна дорівнює  практично двом у Шевченківському —  приблизно $234 тис.

А от ціни на оренду житла в Києві та інших містах все ще залишаються нижчими, ніж до карантину. Однак найвигідніші для оренди житла Деснянський, Святошинський та Дніпровський райони столиці.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-29 15:15:09