Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

За один день ніжинські комунальники вивезли майже 30 тонн сміття зі стихійних сміттєзвалищ

Майже щодня комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» звертається з проханням до ніжинців не створювати стихійні сміттєзвалища.

Містяни зносять до майданчиків не тільки побутові відходи, а й гілки, дрібну деревину і навіть цілі дерева.

Як зазначив сьогодні, 29 березня, на засіданні оперативного штабу начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак, вчора комунальники вивезли 28 тонн сміття зі стихійних сміттєзвалищ. І це у той час, коли кожний літр пального у місті на рахунку!

«Це пов’язано з тим, що люди, знаходячись вдома, вирішили навести лад на власних подвір’ях. До того ж весна!» — зауважив Володимир Андрійович.  

На заклики не створювати стихійні сміттєзвалища, максимально допомагати комунальникам — скидати відходи до контейнерів і подрібнювати великі гілки — ніжинці майже не реагують.

Крім того, містяни почали палити суху рослинність. «Всі знають, що палити не можна, але ж палять. У довоєнний час на паліїв складала адмінпротоколи Муніципальна варта, хоч трохи боялися. Тепер знов відчули безкарність», — зазначив начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко.

«Слід донести до людей, що у воєнний час паління сухої рослинності прирівнюється до диверсії», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з архіву КП «ВУКГ»

Unenizh.org.ua
2022-03-29 11:00:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин