Місто і регіон

За минулий місяць на Ніжинщині вакцинувалося понад 1000 людей

Будівельні матеріали м.Ніжин

Вакцинація продовжується

З початком війни ми концентруємо свою увагу на безпеці свого життя. Однак, дещо залишається поза увагою питання захисту проти короновірусної хвороби, яка на жаль, нікуди не зникла. Періодично виявляються спалахи цієї хвороби. На даний час відбулося зниження захворюваності в районі. А тому саме зараз час захистити себе, адже не виключаємо, що восени знову розпочнеться спалах цієї хвороби, і саме зараз настав час щеплення бустерною дозою вакцини.

Вакцини є, кожен може звернутися до сімейного лікаря або в пункти вакцинації, що працюють в лікарських амбулаторіях та отримати щеплення.

У липні поточного року вакцинувалося 1055 чол.. Всього працюють 37 пунктів щеплень, в місті Ніжин – 9. В наявності є вакцина CoronaVac та вакцина COMIRNATY.

Поставки COMIRNATY здійснюються за попередніми заявками медичних закладів, у зв’язку з обмеженим терміном використання після розморожування вакцини. Тому, здебільшого ведеться попередній запис на щеплення цією вакциною. Захистіть себе та своїх близьких від цієї підступної хвороби COVID-19.

Ніжинська районна військова адміністрація

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-05 19:08:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин