Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За конкурсом: у Чернігові визначили директорів двох із семи шкіл. ФОТО

За конкурсом: у Чернігові визначили директорів двох із семи шкіл. ФОТО

У Чернігівській міській раді стартували конкурси серед претендентів на посади керівників семи закладів загальної середньої освіти.

За інформацією прес-служби мерії, визначалися із заповненням вакансій директорів шкіл № 5, № 14, № 18, № 34, № 36 і комунальних закладів «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–інформаційно–технологічний ліцей № 16» та «Чернігівський навчально–реабілітаційний центр № 1» Чернігівської міської ради.

До участі в конкурсному відборі допущено 14 кандидатів. 15 червня вони пройшли письмове тестування на знання вимог нормативних документів і психологічну готовність до роботи на посаді.

Також відбулися публічні захисти перспективних планів розвитку навчального закладу кандидатами на посади директорів перших двох шкіл – №5 і №14. На обидві посади було по 2 претенденти. Переможцями конкурсного відбору визнані:

-у ЗОШ № 5 – Ткаченко Наталія Миколаївна, завуч 35-ї школи;

-у ЗОШ №14 – Слєсаря Бориса Володимировича, нинішній директор цієї школи.

Оголошуючи результати, голова конкурсної комісії секретар міської ради Олександр Ломако зазначив, що достойними були всі кандидати. У кожного цікаві презентації, свіжі думки.

Нагадаємо, перший конкурс на посади директорів шкіл у Чернігові провели у 2017 році. Відтоді вакансії на ці посади заповнюються тільки через такий відбір.

Фото – прес-служба міської ради Чернігова.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.06.2021