Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

За грудень у Ніжині було зареєстровано 27 ДТП і 71 злочин

Протягом грудня 2021 року до Ніжинського районного відділу поліції надійшло тисячу двісті  заяв та повідомлень (1203), що на дві сотні більше, ніж було звернень у грудні року попереднього (1095).  За кожною заявою чи зверненням проведено перевірку.

Із загальної кількості зареєстрованих звернень – 71 містили ознаки злочину, тому слідчими розпочато кримінальні. У 2020 році повідомлень кримінального характеру було 84.  

Якщо говорити про адміністративну практику відділу, то за звітний період складено 920 матеріалів (681).

Так, у грудні виявлено 279 порушень, що допущені водіями та пішоходами на дорогах міста та району.  31 водія було задокументовано за кермом у стані алкогольного сп’яніння (у листопаді було 30) 2 порушення допустив двічі протягом року, а 5 – вже втретє за рік! 25 — керували автомобілями не маючи при собі відповідних документів, 25 сіли за кермо не маючи на це відповідного права, 9 з них будучи позбавленими відповідного права у судовому порядку. З вини водіїв допущено 27 ДТП без потерпілих осіб (у листопадіі було 18). Притягувалися до відповідальності і пішоходи — 8. За порушення правил зупинки-стоянки винесено 47 постанов, порушень ПДР водіями вантажівок задокументовано 31.

За місяць поліцейськими накладено штрафів на понад 372 тис. грн., з яких 45 тис. вже сплачено. І це без інформації про протоколи, які ще будуть розглядатися судом та адмінкомісіями. Їх направлено 157.

Зафіксовано 37  фактів вчинення насильства в сім`ї (у листопаді – 52) та протоколи відносно порушників направлено до суду. 8 разів адмінматеріали складалися відносно осіб, які дане порушення допустили повторно протягом року. 18 протоколів складено відносно батьків, які неналежно виконують обов’язки по вихованню дітей, та 2 протоколи відносно неповнолітніх у віці від 14 до 16 років. Задокументовано 7 фактів дрібного хуліганства, що приблизно на рівні у порівнянні з листопадом (8). 195 адміністративних матеріалів складено за розпивання алкоголю у громадських місцях чи появу у п’яному вигляді у громадському місці. Серед порушників – 43 допустили його повторно протягом року. 35  разів повідомлення про злочин чи правопорушення виявилися безпідставними. 

Як вже зазначалося на початку, кількість зареєстрованих злочинів складає 71.

Кількість крадіжок, у порівнянні із груднем минулого року дещо зменшилась 22 проти 28. Шахрайств – 4 проти 14. Легких тілесних ушкоджень зареєстровано – 11 (стільки ж і було у 2020), кількість проваджень розпочатих за фактом ДТП із потерпілими особами знову зросла. Маємо 6 фактів, тоді як у грудні минулого року їх було 5;  Задокументовано 3 факти зберігання наркотичних засобів, розкрито умисне вбивство та грабіж.

В цілому, протягом місяця  слідчими та дізнавачами райвідділу скеровано до суду близько 30 кримінальних проваджень за різними статтями кримінального кодексу. Найбільш суворий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обрано для 4 підозрюваних.

Інформація Сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-10 17:26:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин