Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

За два дні у Львові зібрали для Ніжина три фури гуманітарної допомоги

Повертаємося до Ніжина…

За два дні, перебуваючи у Львові, допомогли зібрати та відвантажили на Ніжин три фури гуманітарної допомоги. Завдяки співпраці з Ганною Крисюк в проекті «Озеленення України», яка керує «Міжнародним фондом допомоги українцям», веземо ніжинським захисникам 50 бронежилетів та до десяти тонн гуманітарної допомоги. За що хочемо подякувати їй та її команді.

Пообіцяли продовжити проект «Озеленення України» в Чернігівській області, тож в найближчий час висадимо калину в знак відродження нашої держави.

У Львові працюють злагоджені команди помічників Ніжинського міського голови Олександра Кодоли Семена Пустовіта та Дмитра Кулибабина (Олександр Михайлович координує їхню роботу), разом з якими в цей раз зібрали близько 60 тонн допомоги, які вже розвантажуються в Ніжині.

Допомогу направили з Латвії (посольство Латвії), Польщі (Мерії міст Добровніца та Свідниця, приватної особи Матеуша Коміонки та інших), від приватних осіб з Іспанії, Італії, Щвеції. А також зібрано нашими друзями зі Львова та Ужгорода.

А ми ще заїдемо в Тернопіль до мого товариша Олексія Стешина, якій передасть для ніжинських військових пристрій нічного бачення. Також дякуємо пану Сергію, що надав три зерновоза для доставки гуманітарних вантажів.

Мав можливість прийняти участь у звіті «Міжнародного фонду допомоги українцям», в якому є координатором по Чернігівській області, познайомився з багатьма новими гарними людьми. Пані Ганні Крисюк провела чудовий об’єднуючий захід, де варили «борщ єднання» Євген Клопотенко, президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тоні Кокс та представники 13 країн світу, які допомагають у закупівлі допомоги.

Відбулася прем’єра пісні Павла Табакова — впевнений, вона вам сподобається.

Дякуємо всім хто допомагає! Слава ЗСУ! Все буде Україна!

За інформацією радника Ніжинського міського голови Сергія Охонька

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-09 18:28:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин