Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

За добу в Ніжині – 2 смерті від COVID-19


Станом на 8.00 28. 08. 2020 р. в лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні 38 пацієнтів з підтвердженим методом, ПЛР коронавірусною інфекцією COVID – 19.

З них в інфекційному відділенні – 24 пацієнти, – в провідному відділенні (на базі офтальмологічного відділення з лор ліжками) 14 пацієнтів з COVID – 19 та 27 пацієнтів з пневмоніями.

За минулу добу в інфекційному відділенні зареєстровано один летальний випадок у пацієнта з COVID-19, також зареєстровано один летальний випадок від пневмонії та з підозрою на COVID-19 у пацієнта провізорного відділення.

Ситуація з COVID – 19 в місті залишається складною. Методів специфічної профілактики, тобто вакцини не існує. Спостерігаючи за поведінкою населення в місті, хочу відмітити, що частина людей відверто ігнорує методи індивідуальної профілактики: використання маски, дотримання соціальної дистанції, цим самим наражаючи себе та оточуючих на небезпеку захворіти на коронавірусну інфекцію.

Наголошую на необхідності дотримання профілактики зараження коронавірусною інфекцією згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.


Завідувач ІАВ Віротченко Г. М.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-08-28 13:19:02