Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

За 8,6 мільйона: на Чернігівщині відновлять 400-метровий стадіон

За 8,6 мільйона: на Чернігівщині відновлять 400-метровий стадіон

У Носівці планують капітально відремонтувати легкоатлетичний стадіон місцевої дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ).

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, про відновлення об’єкта в рамках програми Президента України «Велике будівництво» заявила перша заступниця голови ОДА Олена Бойко.

Наразі легкоатлетичний стадіон ДЮСШ знаходиться у незадовільному стані. Тому його хочуть відродити.

«В результаті реалізації проєкту «Капітальний ремонт 400-метрового легкоатлетичного стадіону КПНЗ «ДЮСШ» Носівської міської ради» відбудуться кардинальні зміни. Поле стадіону, спортивна інфраструктура та місця для тренувань стануть сучасними та комфортними», – розповіла Бойко.

Подробиці розкрив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.

Зокрема буде облаштовано стандартну кругову бігову 400-метрову доріжку навколо спортивного ядра та на 6 доріжок на прямому відрізку. Розмітку бігових доріжок виконають з дотриманням вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Доріжки, південний сегмент спортивного ядра, доріжки для стипль-чез (steeplechase – скачки з перешкодами, в легкій атлетиці біг на 3000 метрів з перешкодами) матимуть поліуретанове покриття. Також на новому стадіоні будуть яма для стрибків у довжину, сектор метання спису, сектор штовхання ядра, сектор метання дису (молота), сектор стрибків у висоту, сектор стрибків з жердиною, яма з водою для бігу «стипль-чез» в середині віражу.

Також запроектовані нові дренажні лотки з підключенням до дощової каналізації стадіону.

Загальна кошторисна вартість проєкту складає 8,59 млн грн. Реалізація буде здійснюватися за рахунок коштів ДФРР у сумі 5,7 млн грн та співфінансування з бюджету Носівської міської ради у сумі 2,86 млн млн.

Наразі триває процедура відкритих торгів.

Нагадаємо, що у 2021 році в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» також передбачено капітальний ремонт стадіону «Колос» у Борзнянській громаді.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.05.2021