Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

За 18 днів війни в Україні загинули 90 дітей, понад 100 отримали поранення

Від початку повномасштабної війни в Україні, з 24 лютого, жертвами збройної агресії РФ стали вже 90 українських дітей. Ще понад 100 – отримали поранення.

Такі дані оприлюднив Офіс генерального прокурора станом на ранок понеділка, 14 березня.

Унаслідок атак ворога найбільше дітей постраждало у восьми областях України.

90 дітей загинуло і більше 100 поранено внаслідок збройної агресії РФ станом на ранок 14 березня 2022 року. Найбільше постраждалих у Київській, Харківській, Донецькій, Чернігівській, Сумській, Херсонській, Миколаївський та Житомирській областях, – йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, вчора лише в Миколаївській області внаслідок обстрілів цивільної інфраструктури, які здійснювали путінські війська, загинули двоє дітей та ще двоє отримали поранення.

Ворог також руйнує заклади освіти на території України. Так, з 24 лютого через бомбардування та обстріли військ РФ були пошкоджені 379 закладів освіти (59 із них зруйновані повністю).

Найбільше руйнувань зазнали навчальні заклади в Донецькій області (119), Миколаївській області (30), Сумській (28), Київській (35), Херсонській (21) областях. У Києві поруйновані 24 навчальні заклади.

У відомстві зазначили, що ці цифри не є остаточними, оскільки зараз немає можливості оглянути місця воєнних злочинів РФ там, де відбуваються активні бойові дії та на тимчасово окупованих територіях.

Громадян, які стали свідками злочинів РФ, закликають фіксувати їх та надсилати докази за допомогою ресурсу warcrimes.gov.ua.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-14 12:39:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин