Україна і світ

З якими порушеннями екс-губернатор Київщини звів маєток на березі Дніпра: відео

З якими порушеннями екс-губернатор Київщини звів маєток на березі Дніпра: відео

Журналісти з’ясували, що розкішний особняк, збудований на березі Дніпра у Вишгороді на Київщині, належить сім’ї колишнього губернатора Київської області Олександра Горгана.

Як з’ясували журналісти-розслідувачі програми “Стоп Корупції”, маєток на узбережжі Дніпра загальною площею понад 200 квадратних метрів збудували із серйозними порушеннями.

За словами місцевих мешканців, у ньому проживає ще донедавна губернатор Київщини Олександр Горган.

Журналісти нагадують, що у 2009-му році Вишгородська міський рада виділила під забудову 68 земельних ділянок на самому березі Дніпра. Проте ця процедура була проведена з порушенням, оскільки відповідно до статті 88 Водного кодексу, будувати будівлі ближче, ніж за 100 метрів від берега великих річок, заборонено.

Відстань від будинку родини Горгана до води – не більше 20 метрів.

Фахівці з нерухомого майна оцінюють, що метр квадратний у цьому районі Вишгорода коштує в середньому 1000 доларів, тому будинок на 200 квадратів мав коштувати б не менше, ніж 200 тисяч доларів. А ділянка землі тут обійдеться – від 2 до 3 тисяч доларів за сотку.

Дивіться відео про маєток екс-губернатора Київщини Олександра Горгана на березі Дніпра:

Хто такий Олександр Горган?Є депутатом Київської обласної ради VII скликання, пройшов за списком партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

З 28 жовтня 2016 року до 30 жовтня 2018 року був головою Київської обласної державної адміністрації.

До цього займав крісло голови Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

Джерело Телеканал новини «24»
04.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: