Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З таким рівнем зарплат у Чернігові не можуть бути найвищі в Україні тарифи

З таким рівнем зарплат у Чернігові не можуть бути найвищі в Україні тарифи

Взимку 2019 року в Чернігові були одні з найвищих тарифів серед обласних центрів в Україні. Враховуючи рівень заробітних плат і кількість соціально незахищеного населення міста, такі високі тарифи є неприпустимі, а відповідальність за них лежить на місцевій владі, вважає кандидат на посаду мера Чернігова народний депутат від партії «За майбутнє» Антон Поляков.

“Високі тарифи, які отримали жителі Чернігова минулої зими, за прогнозами експертів, лише квіточки. Цього року взимку експерти прогнозують підвищення тарифів, а єдиний, хто міг би захистити містян від здорожчання цін – місцева влада, яка нічого не зробила минулого року, нічого не зробить і цього року, бо там немає політичної волі до цього. На мою думку, це є злочин, враховуючи те, яку заробітну плату отримує середньостатистичний чернігівець, а також значні скорочення в держбюджеті на 2021 рік для субсидій. Тисячі містян можуть опинитися за межею бідності, не в змозі оплатити кабальних платежів за тепло!” – розповів Антон Поляков.

Нардеп вважає, що у цих обставинах потрібно зробити все, щоб зменшити тарифне навантаження на чернігівські родини за допомогою комплексу невідкладних і довгострокових заходів: повернення ТЕЦ у власність громади з ліквідацією фірми-посередника між нею та населенням, повсюдне впровадження програми енергоощадження та –  у подальшій перспективі –  побудова сміттєпереробного заводу, який вироблятиме електроенергію та тепло.

“Можна змінити тариф, можна поліпшити та зменшити тариф, можна поліпшити якість надання цих послуг – потрібно запустити програму енергоощадження не тільки освітлювальних приладів, але і у цілому будинків. Для того, щоб всі домогосподарства, всі квартири, всі сім’ї могли платити меншу ціну за тепло і за електрику”, – розповів Антон Поляков.

Нагадаємо, раніше кандидат у мери Чернігова Антон Поляков розповів, яким чином сміттєпереробний завод знизить тарифи на тепло та електроенергію для чернігівців.

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1894191-nardep-rozpoviv-yak-smittyepererobniy-zavod-dopomozhe-ekonomiti-na-tarifakh?fbclid=IwAR3zBn2P4B1HQU9Xt9Ksvvej5f0gsQqNQqxEzX64M4VQUCP121m6O_046tE

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

05.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook