Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

З січня Ніжин накриє хвиля проєктів соціальної дії

З січня Ніжин накриє хвиля проєктів соціальної дії

В нас круті новини і шалені емоції від отриманого листа щастя від наших партнерів Active Citizens Ukraine British Council Ukraine , котрі цього року стали для нас помічниками Світого Миколая.
В черговій хвилі проектів соціальної дії в рамках співпраці нашої ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді” та КЗ Ніжинський міський молодіжний центр ми отримали підтвердження, про надання грантової підтримки на реалізацію цих крутих 5 проектів (4 з них в Ніжині, 1 на Дніпропетровщині):
*”Art versus Covid-19″ (менеджери Анна Парубець , Віталіна Скороход )- має на меті сприяти посиленню міжсекторальної  згуртованості в громаді м. Ніжина заради подолання негативних наслідків Covid-19  та покращення психологічного здоров’я населення міста та ОТГ засобами арттерапевтичного впливу, що буде здійснюватися у межах низки заходів протягом  березня – травня 2021 р.
*”Психологічне здоров’я для ніжинців”(менеджерка- Марія Наконечна ) –  проведення заходів психологічної підтримки ніжинців для подолання негативних аспектів  соціального дистанціювання внаслідок COVID-19 в січні-квітні 2021 р.
*”BaBuCi (Building Big Cohesion)” (менеджерка – Світлана Цюрток) – налагодження міжвікового діалогу, проведення спільного дозвілля, творчості та обміну  досвідом в рамках міжкультурної співпраці та розвитку соціальної згуртованості для молоді  та людей поважного віку Ніжинської міської ОТГ в ході проведення циклу заходів творчого  спрямування впродовж першого півріччя 2021 року.
“Ніжин_ЕКОдвіж” (менеджерки – Анжела Тимченко, Катерина Коломійченко ) – має на меті підвищення рівня екологічної культури в громаді, прищеплення навичок життя в стилі «Zero Waste» шляхом розробки та впровадження комплексної інтегрованої освітньої програми з навчання 30 еко-менторів та еко-амбасадорів з числа учнівської, студентської молоді та освітян Ніжинської територіальної громади та проведення ними якнайменше по 1 заходу в своїх освітніх закладах протягом 1 півріччя 2021 року.
*”Я – активний громадянин!”(менеджерки проекту – Надія Максимова , Юлія Котова) – мета проєкту – підвищити рівень громадської свідомості жителів Сурсько-Литовської ОТГ шляхом  організації 10 сесій гри «Світ громад» та 10 сесій-семінарів спеціальної антикризової адаптації гри  «Світ громад» для не менш ніж 100 жителів громади різного віку та соціальної групи протягом 4  місяців.
Сподіваємось, що до свята Миколая кількість приємних новин в нашій колекції поповниться, але поки збережемо інтригу. Що ж, перше півріччя 2021 року в нас точно не буде нудним. Вітаємо всіх менеджерів та партнерів проєктів і готові до роботи.
  КЗ “Ніжинський міський молодіжний центр”  

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2020-12-18 09:43:04