Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

З понеділка на Корюківщині відновлюється навчальний процес

З понеділка на Корюківщині відновлюється навчальний процес

Після двотижневих канікул, для учнів Корюківської та Холминської ОТГ, а також інших шкіл району продовжується навчальний процес, – повідомляє Сусіди.City.

З понеділка, 2 листопада, розпочинається друга навчальна чверть в усіх навчальних закладах об'єднаних громад. Таке рішення у четвер, 29 жовтня, прийняли колегіально – на нараді директорів шкіл.

У п'ятницю,30 жовтня, рішення по початок навчання в Прибинській, Перелюбській, Охрамієвицькій та Білошицькослобідській школах з 2 листопада прийняли і в Корюківській райдержадміністрації.

Ірина Наумчик, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради розповіла, що навчатимуться у звичному режимі усі класи. Ситуація з коронавірусною хворобою постійно відстежується.

На думку медиків та спеціалістів санітарної служби, передумов для продовження канікул чи оголошення карантину для школярів у Корюківській громаді наразі немає.

У разі загострення ситуації – можливе прийняття інших рішень. І у дітей, і у вчителів, і у батьків спільне бажання – продовжити очне навчання. Але й до дистанційного – теж усі готові.

У навчальних закладах дотримуються усіх вимог щодо дезінфекції, маскового режиму, температурного скринінгу. Достатньо засобів індивідуального захисту для вчителів та інших працівників шкіл, мийних і дезінфекційних розчинів.

Починаючи з першого вересня, у школах Корюківської ОТГ виявили коронавірусну інфекцію у 6 учнів й 11 працівників шкіл. За словами начальника відділу осіти та культури Холминської ОТГ Ольги Защити, в школах Холминської ОТГ діти на цю недугу взагалі не хворіли.COVID-19 виявили в однієї вчительки.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.10.2020