Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З початку року в Чернігові зрубали майже тисячу дерев

З початку року в Чернігові зрубали майже тисячу дерев

У Чернігові з початку року видалили 956 дерев.

З них – 763 перебували у фаутному (дерева з пошкодженнями та вадами стовбурів різного походження, – ред.) та аварійному стані. 193 дерева були в задовільному стані  і за їх вирубування у міський бюджет сплатили більше 3 мільйонів гривень відновної вартості.

Таку відповідь отримало Суспільне на інформаційний запит від начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослава Куца.

Як йдеться у листі, серед компаній, за зверненням яких проводилися обстеження та видавалися ордери на видалення дерев – ТОВ «ШБУ-14», КП «АТП-2528», ТОВ «Чернігівінвестбуд», ТОВ «УТБ-Інжинірінг», ТОВ «Ріел Ко», ТОВ «Айрон», ТОВ «ІННОЛАБС», КП «Зеленбуд».

Нагадаємо, на минулому тижні у Чернігові на вулиці Шевченка під час реконструкції тротуарів спиляли 29 дерев. З них 19 були у задовільному стані, решта — аварійні.

За словами головного інженера КП «Зеленбуд» Олександра Москаленка, у жовтні на вулиці Шевченка замість зрубаних дерев планують висадити 55 дерев: 39 кленів гостролистих і 16 іспанських платанів з обхватом стовбура 20-25 сантиметрів.

Фото – Сергій Безбородько

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.08.2021

Залишити відповідь