Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З «Облеплокомуненерго» – до мерії: Геращенко став заступником Атрошенка

З «Облеплокомуненерго» - до мерії: Геращенко став заступником Атрошенка

55-річного Віктора Геращенка затвердили заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів мерії Чернігова.

Таке рішення сьогодні, 28 квітня, ухвалили чернігівські депутати.

До цього Віктор Михайлович з 2014 року обіймав посаду голови правління акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго».

Як видно з біографічної довідки, він пройшов тернистий шлях – від слюсаря колгоспу імені Дімітрова у рідному Дніпровському Чернігівського району до заступника голови облдержадміністрації. Навчатися починав 1986-го в Українській сільськогосподарській академії, де закінчив лише перший курс. У 1992 році закінчив Університет аграрних наук в Геделі (Угорщина). Отримав фах аграрного інженера-економіста.

У 1998-ому став головним бухгалтером, а згодом – головою правління ВАТ «Облтеплокомуненерго». Двічі, у 2004-ому і 2014-ому був безробітним. Обіймав посади заступника начальника КП «Чернігівське тролейбусне управління», начальника головного управління ЖКГ ОДА. У 2012-2014 роках був заступником «губернатора».

Даних про те, чи пройшов люстрацію, відшукати не вдалося.

Деякі експерти припускають: призначення Геращенка якимось чином пов’язане із ініціативою мера Чернігова Владислава Атрошенка передати ТЕЦ, конкурента «Облтеплокомуненерго», у власність міської громади. Рішення про передачу ухвалено сьогодні, під час того ж засідання сесії.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.04.2021