Місто і регіон

З ніжинським перевізником 11, 12 та 13 маршрутів розірвали договір

З ніжинським перевізником 11, 12 та 13 маршрутів розірвали договірНіжинська громада домоглась свого! Сьогодні, 22 лютого виконавчий комітет прийняв рішення щодо розірвання договору з перевізником маршрутів №11, №12, №13. Дане рішення стало наслідком чисельних скарг громади та систематичного порушення умов договору. Окрім того міським головою Анатолієм Лінником було зазначено, що транспортний відділ не спрацьовував оперативно не даючи реакцію на доручення. Це також дало свої результати, адже перевізник не відчуваючи контролю, продовжував працювати так «як йому заманеться». В ході обговорення неодноразово було наголошено, що люди останнім часом, зважаючи на порушення графіку автобусів, відмовлялись просто сідати в транспорт, і долали відстань пішки.

З ніжинським перевізником 11, 12 та 13 маршрутів розірвали договір

Керуюча компанії «Грааль» Людмила Нечаєва, на всі скарги в свою сторону почала виправдовуватись. Пояснювала погану роботу маршрутів зовнішніми факторам: нечищені дороги, пробиття колес автобусів, поломку транспорту.

З ніжинським перевізником 11, 12 та 13 маршрутів розірвали договір
«У час пік буває, що ми не можемо вмістити всіх людей, але так чи інакше, вивозимо всіх, до останньої людини. Останніх три тижні я власно контролюю дотримання графіку, і думаю, що водії виїжджають дружно. Є помилки, і стараємось їх виправляти. Ми ж працюємо 15 років, проблеми ж почались лише в минулому році. Справлялись, і будемо старатись далі. Звісно, буває, що й водії недобросовісно виконують свою роботу. Але й на це реагуємо. Якщо ж розірвуть договір, то люди залишаться без роботи», – зауважила перевізник.

На це присутній на комісії депутат Олег Щербак зауважив, що мова йде про тисячі людей, і вони мають отримувати якісні послуги. Вони вже не можуть терпіти знущань, тим більше, якщо у Ніжині планують підвищити проїзд.

Секретар міської ради Валерій Салогуб також додав, що є правила і їх треба виконувати. Якщо у дитячому садочку дує з вікон, адміністрація реагує, а не шукає виправдання і не вчиняє бездіяльність.

З ніжинським перевізником 11, 12 та 13 маршрутів розірвали договір

«Рік зауваження і півроку нема реагування. Питання не витримує жодної критики. Не видно жодних результатів окрім обіцянок», – резюмував міський голова.

Одноголосно членами виконкому було прийняте рішення щодо розірвання договору з недобросовісним перевізником.

З ніжинським перевізником 11, 12 та 13 маршрутів розірвали договір

До проведення конкурсу на маршрут, перевезеннями займатимуться фірми «Обнімбус» по маршруту №11 та №12 та «Пассервіс» на маршрут №13.

Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
22.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи