Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

З Непалу не можуть вилетіти 80 українців – МЗС

У Непалі наразі перебуває щонайменше 80 українців, які не можуть вилетіти з країни. Авіасполучення України з державою у Південній Азії нині призупинене.

Про це повідомляє посольство України в Індії. За даними дипломатичного відомства, зараз відомо про 80 українських туристів у Непалі.

У Міністерстві зовнішніх справ України зазначили, що переважна частина громадян перебуває в горах. З усіма українцями встановили звязок, а також створили окрему групу в соціальних мережах для швидкої комунікації.

За даними МЗС, звернень українців у Непалі щодо проблем з житлом чи харчуванням до дипломатичного відомства не надходило.

Регулярне авіасполучення з Непалом призупинене до 14 травня 2021 року. Українські авіаперевізники не мають ліцензій на здійснення польотів до Непалу через високогірну місцевість. До цього часу посольству та почесному консульству в Непалі доручили відстежувати можливу організацію спецрейсів інших країн.

Коронавірус у Непалі

За даними іноземних ЗМІ, число хворих на коронавірус у Непалі зросло у понад 30 разів за останній місяць.

Тоді за одну добу фіксували близько 300 випадків Covid-19, проте показник зараз значно погіршився через спалах пандемії в Індії – країни-сусіда Непалу. Лікарі Непалу повідомляли місцевим ЗМІ, що у лікарнях держави не вистачає ліжок та кисню.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-11 12:30:44