Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

З моторошними пригодами кота: Google присвятив новий дудл Хеловіну 2020

З нагоди Хеловіну 2020, який світ відзначатиме 31 жовтня, Google створив святковий дудл. На головній сторінці пошуковик розмістив тематичне відео з моторошними пригодами кота.

Його можна подивитися, натиснувши на відповідну кнопку на стартовій сторінці. В інтерактивній грі користувачам пропонують допомагати коту боротися з привидами і очистити морське дно від нечисті.

Моторошності грі додає музика, тому не забудьте на початку увімкнути звук.

Хеловін 2020 – Google створив інтерактивний дудл

А ще варто не забути підготуватися до свята і придбати або зробити один із його головних атрибутів – світильник Джека. Його роблять з гарбуза, у якому вирізають очі, рот і вставляють всередину запалену свічку.

Також, згідно з традиціями, на Хеловін заведено вдягатися у страшні костюми вампірів, вовкулак, відьом. Дехто любить переодягатися в персонажів з улюблених фільмів жахів або коміксів.

Саме тому на вулиці 31 жовтня можна періодично зустріти людей з розмальованими обличчями. Якщо ви хочете вразити всіх креативним мейкапом та яскравим образом, то Факти ICTV також підготували п’ять найкращих ідей для макіяжу на Хеловін, які точно вразять ваших друзів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-30 09:49:46