Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

З квітами та слізьми на очах: як зустрічали призерів Олімпіади-2020 в Україні

У четвер, 12 серпня, до України із Токіо повернулися срібні та бронзові призери Олімпійських ігор 2020.

У аеропорту Борисполь зустрічали срібних призеркок каратистку Анджеліку Терлюгу, велосипедистку Олену Старікову та бронзових – легкоатлетку Ярославу Магучіх та каратиста Станіслава Горуна.

На спортсменів чекали їхні близькі та родичі, а також журналісти та вболівальники.

Медалістам аплодували, рідні обіймали їх зі слізьми на очах та дарували квіти. На летовищі гучно лунало: Вітаємо.

Так, на запитання журналістів про підготовку до наступних Олімпійських ігор каратистка Терлюга відповіла, що не готуватиметься.

– Я не готуватимусь, бо карате не входить більше в олімпійську програму. Важливість цієї медалі наскільки велика, що словами не описати. У нас тільки один шанс на перемогу і ми його використали на максимум, – пояснила спортсменка.

Також і Горуна зауважив, що медаль для каратистів на Олімпійських іграх справді є унікальною.

– На жаль, один єдиний раз поставили карате в програму Олімпіади. І ця медаль є унікальною. Вона, без перебільшення, є історичною, – додав каратист.

Водночас на запитання щодо відпочинку після олімпійських змагань, то обидвоє каратистів зауважили, що готуватимуться до наступних поєдинків.

– Я маю зараз відпочити трішки від тренувань та карате, бо дуже виснажилась за цей час. А потім почну готуватись до наступних змаганнь на чемпіонаті світу в Дубаї, який проходитиме в листопаді 2021 року, – зазначила Терлюга.

Також і Горуна запевнив, що готуватиметься до чемпіонату світу, і на відпочинок часу немає.

Водночас Ярослава Магучіх прокоментувала скандал, який розгорівся в українському інформпросторі щодо її спільного фото з російськоою легкоатлеткою та обіймів після завершення змагання на Олімпіаді -2020.

– Я представляю Україну на міжнародному рівні з 2017 року і я пишаюсь, що підіймаю національний прапор. Після змагань ми всі традиційно привітали один одного. У цьому не було якоїсь моєї політичної позиції, – каже спортсменка.

Вона зауважила, що у всіх спортсменів є свобода думки.

– Я дякую усім, хто мене підтримував, і навіть тим, хто критикував. Це для мене досвід і це зробить мене сильнішою, – додала вона.

доповняється…

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-12 13:43:02