Україна і світ

З командою Зеленського в Україні мир не настане, економіка не підніметься, – Рабінович

З командою Зеленського в Україні мир не настане, економіка не підніметься, – Рабінович

З командою чинного президента Володимира Зеленського в Україні світ не настане, а економічна ситуація не покращиться. Про це заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович в ефірі телеканалу “112”.

Джерело: 112.ua

“У мене є страшна новина, я вам скажу, вона переді мною відкрито, на жаль, я як Ванга місцева, ви ж знаєте: ми, на жаль, нічого з цією командою (президента Зеленського, – ред.) не зрушимо з місця, ні світом, ні по економіці. Це сумно? Дуже сумно. Вбиває це людини? Моторошно …. Нам так хотілося цієї казки, так хотілося – тільки-тільки перед тобою замаячило, але ви знаєте це в життя”, – зазначив депутат.

Рабінович також закликав українців не спокушатися. “Не сподівайтеся, я не закликаю вас – просто не спокушайтеся. Через 10 днів вже всім буде зрозуміло, я не знаю, хто ще не зрозумів… Ми правильно зробили, проголосувавши на президентських виборах за щось нове, цим новим був Зеленський, ми голосували проти Порошенка за нове, ми це зробили і ми великі молодці. Тепер ми повинні зрозуміти: а що на парламентських виборах давайте створимо баланс, давайте дамо новій команді президента розповідати, що вони будуть розповідати далі, їм напишуть, вони прочитають, що-небудь давайте ще зробимо, хтось повинен працювати. Розумієте? Ось коли буде синтез молодих обдарувань, може бути, з геніальними ідеями, і тих, хто хоча б вміє працювати, – тоді ми трішки з вами зможемо … . Якщо будуть тільки дарування – ну, ви всі знаєте, чим це скінчиться”, – додав представник “Опозиційної платформи – За життя”.

Раніше Рабінович заявляв, що Зеленський  вже відмовився від головних постулатів, за які його обрали.

Джерело: www.112.ua