Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З ETG.UA ми більше не заморожуємо кошти на енергоресурси

З ETG.UA ми більше не заморожуємо кошти на енергоресурси

Бізнесмен з Миколаєва розповідає, чому закуповує енергоресурси у ETG.UA

Наші бізнес-клієнти – цілеспрямовані, активні і агресивні гравці свого ринку. Вони цінують в партнерстві лояльність, свободу, час і чесність. Ми охоче задовольняємо попит на ці цінності, тому що вони збігаються з нашими. Як це виглядає в реальному житті?

Лояльність до наших клієнтів ми проявляємо в приватному вирішенні питань оплати. Наш бізнес-клієнт ніколи не отримає штраф за небаланс в споживанні, тому що ETG.UA входить до балансуючої групи і бере ці ризики на себе. З нашим провайдером ви можете обрати:

– постоплату за фактом споживання за місяць, подекадну оплату щомісячно

– передплату на місяць, квартал або півріччя за фіксованою ціною

– придбання та зберігання газу в підземних сховищах

– відстрочку оплати під гарантійний лист – ми готові підтримати вас у важку хвилину, тому що віримо в ваше бажання і надалі успішно управляти власною справою.

Свобода в нашому розумінні – це можливість вибирати, як вносити показники, платити і контролювати платежі. Ми – єдиний провайдер в Україні, який пропонує відразу два види енергії в особистому кабінеті і мобільному додатку. Наші сучасні рішення дадуть вам спокій і будуть тримати вас курсі будь-де і в будь-яку хвилину.

Час кажуть, 24 години на добу мало, якщо хочеш бути кращим у своїй справі. Ми готові максимально вивільнити час наших споживачів від клопоту з платежами за енергоресурси. За вас це робитимуть розумні гаджети ETG.UA. Ви вносите показники, все інше рахує наша система. Ніяких паперових платіжок, довгих з’ясувань і очікувань в call-центрах. Ваш персональний менеджер, контакт-центр і регіональне представництво охоплять вас своєю увагою 24/7. Можливо тому майже 10% українського малого і середнього бізнесу обслуговується в нашій компанії?

Чесність для нас це, перш за все, чесна ціна. Вона нижча за пропозицію монополістів, тому ви зможете з нами економити. Але вона ринкова, тому що ми не вводимо в оману наших споживачів заради тимчасової вигоди. Привабити клієнта низькою ціною, а потім збільшити її – не наш підхід. Якщо ми однодумці – приєднуйтесь до нас!

Ольга Сорочан, директор ТОВ «Ольмих», Миколаїв.

Ми співпрацюємо з ETG.UA вже 3 роки. Купуємо газ і електрику. Нас влаштовує рівень обслуговування, компетентність і ввічливість співробітників. Найбільшою перевагою вашої компанії вважаю лояльність. Ми оплачуємо електроенергію частинами на умовах подекадної оплати і газ – раз на місяць за фактом споживання. З вашою компанією ми забули, що таке заморожувати гроші на оплату енергоресурсів, що дуже важливо для будь-якого бізнесу, так як гроші залишаються в обороті. Великий плюс – зникли такі поняття як недоплата або переплата. Тепер у нас завжди сходяться показники споживання та оплати. Купівля енергоресурсів зручна і займає мало часу. Дякую за комфорт!

ETG.UA – незалежний постачальник енергоресурсів. З 2016 реалізуємо природний газ, з липня 2019 – електроенергію. У нас близько 4000 бізнес-клієнтів, довіру яких ми дуже цінуємо.

Миколаїв, вул. Прикордонна, 165, 1 під’їзд, 3 поверх,

тел. +38 (063) 65-57-12 +38 (099) 60-11-276 + 38 (067) 30-99-235

Реклама

30.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова