Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

З Днем Святого Миколая! Найкращі привітання у прозі та листівках

День Святого Миколая традиційно відзначають 19 грудня, цьогоріч це субота. Подарунки прийнято вручати у ніч на 19 число або вранці.

День Святого Миколая – це улюблене свято дітей, адже саме воно приносить відчуття новорічних див та магії у реальному житті.

Не забудьте зробити приємне своїм рідним та друзям та привітайте їх зворушливими словами та листівками до Дня Святого Миколая.

*****

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

*****

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Нехай же і тебе він не обійде своєю добротою і допомогою. Нехай супроводжує він тебе сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги!

*****

Вітаю з днем Святого Миколая! Бажаю сонячного настрою, прекрасного самопочуття, багато дзвінкого і радісного сміху. Нехай здійсняться всі бажання і виправдовуються надії! Радості, любові, щастя і довгоочікуваних солодощів під подушкою!

Гадання на свято

Традиції на День Святого Миколая дуже різноманітні, хоча деякі з них уже давно забуті. Наприклад, традиція найстарших господарів у селі збиратися і варити спеціальне пшеничне пиво, яким пригощали всіх односельчан.

Звісно, головними звичаями було випікання пряників миколайчиків і ворожіння. Факти ICTV зібрали для вас найпопулярніші та найцікавіші ворожіння на день Святого Миколая.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-18 09:38:33