Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

З днем ангела Ольги: яскраві листівки і привітання

День ангела Ольги святкують кілька разів на рік, зокрема 14 березня. За однією з версій, ім’я має скандинавське походження і перекладається як свята, за іншою – слов’янське й означає чудотвориця.

Привітання_дівчина

Ольга – вольова та сильна особистість. Вона завжди намагається бути справедливою та доброю та допомогти всім, хто цього потребує. З ранніх років дівчата з таким ім’ям проявляють самостійність, через що можуть часто почуватися самотніми.

Факти ICTV приготували найкращі привітання з днем ангела Ольги, щоб ви могли потішити дорогих вам жінок і дівчат з таким чудовим ім’ям.

Привітання з днем ангела Ольги у прозі

***

Олю, вітаю тебе з іменинами! У цей день хочу побажати тобі здоров’я й благоденства. Нехай Господь береже тебе, направляє на твій шлях лише добрих людей із чистими думками.

***

Із Днем ангела, Ольго! Будь завжди сповнена відваги, впевненості, сили, розуму, прагнення до успіху та натхнення. Нехай Бог тебе оберігає!

***

Олю, ти промінчик світла в нашому житті. У твої іменини ми тобі бажаємо лише вдачі та сили витерпіти все, що приготувала тобі доля. Залишайся такою ж гарною й позитивною людиною.

Привітання з Днем ангела Ольги в листівках

Свята у березні 2021

Перший місяць весни передбачає чимало важливих дат. У березні віряни святкують початок Великого посту, День всіх святих, Теплого Олекси тощо.

Дивіться детальний календар церковних свят на березень 2021 у матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-14 06:55:51