Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З Центрального ринку Чернігова зникнуть квіткові ряди

З Центрального ринку Чернігова зникнуть квіткові ряди

На чернігівському Центральному ринку демонтують квіткові ряди. Підприємців, що працюють там, попередили – звільнити торгові місця до 1 квітня.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Як розповіла продавчиня Ольга Луковська, письмове попередження з`явилося напередодні 8 березня.

«Нам вручили наші директори папери, де було вказано, що до 1 квітня ми маємо звільнити наші робочі місця», – пояснила Луковська.

Невдоволені підприємці пішли до мера Владислава Атрошенка. За його словами, ряди слід звільнити через реконструкцію торгового центру «Дитячий світ», поблизу якого вони знаходяться. Міський голова навіть натякнув, що майже через нього. Мовляв, давно пов`язаний з фірмою, що володіє «Дитячим світом».

«Я особисто маю стосунок до торгового центру «Дитячий світ». Він своє віджив. Там буде сучасний торговий центр з підземним паркінгом. Для міста це – плюс. Восени розпочнеться будівництво. Земля викуплена у приватну власність, люди розробляють проектну документацію, готуються до будівництва», – приголомшив продавчинь Атрошенко.

Тепер у квіткарок 2 шляхи: переїздити на ринок на Шерстянці або ж на «Соціальний» (вулиця Реміснича). Від обох перспектив вони не в захваті. Тож чиновники обіцяють їм підшукати ще якісь кращі локації.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.03.2021