Місто і регіон

З бюджету Ніжина на допомогу військовим виділили ще понад 2 млн грн

Декілька відповідних рішень прийняли сьогодні, 6 жовтня, на черговому засіданні виконавчого комітету.

З міського бюджету Ніжина, тобто за кошти платників податків для наших військових купили вже не одну автівку, необхідне обладнання, і спорядження. Кожного місяця з бюджету виділяються кошти на потреби військових.

Так, сьогодні виділили 250 тис. грн на придбання легкового автомобіля для Добровольчого формування Ніжинської територіальної громади. Для однієї з військових частин виділили 230 тис. грн для придбання мікроавтобуса Volkswagen Transporter, який необхідний ніжинцям, що охороняють кордони України на Сумщині. Туди для військових вже передали дві вантажівки з Ніжинських комунальних підприємств і один позашляховик пікап.

Також 76 тис. грн виділили на придбання комп’ютерної техніки для потреб однієї з військових частин. 142 тис. 423 грн виділили на закупівлю необхідних будівельних матеріалів та знаряддя для військових. На потреби Добровольчого формування Ніжинської територіальної громади виділили 75 тис. 299 грн для закупівлі комп’ютерного обладнання та оргтехніки та 3 тис. 875 грн на придбання канцелярського обладнання.

Загальна сума виділених коштів: 777 тис. 597 грн.

Як раніше вже повідомлялося, для бійців тероборони придбають необхідний зимовий одяг, на це з бюджету Ніжина виділили 1 млн 500 тис. грн, ще 500 тис. грн виділило ніжинське підприємство «Лакс». Кошти з передадуть на область, а вже Чернігівська обласна військова адміністрація централізовано замовить пошиття одягу для ТрО.

Раніше ми писали: З міського бюджету Ніжина профінансують придбання зимового одягу для бійців тероборони

Як наголосили на засіданні виконавчого комітету, головними на сьогодні є питання безпеки, захисту населення і підтримка ЗСУ.

Все буде Україна!

Слава Героям!

uezd.com.ua

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-10-06 23:24:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин