Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З 8 листопада 5-11 класи усіх чернігівських шкіл навчатимуться дистанційно

З 8 листопада 5-11 класи усіх чернігівських шкіл навчатимуться дистанційно

Незалежно від рівня вакцинованості – заняття в усіх школах Чернігова для учнів 511 класів наступного тижня відбуватимуться у дистанційному режимі.

За інформацією прес-служби мерії, таке непросте рішення сьогодні, 5 листопада, ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з огляду на стан захворюваності на COVID-19.

Як зазначив генеральний директор чернігівської лікарні №2 Владислав Кухар, у місті за минулу добу госпіталізували 25 осіб. Загальна кількість пацієнтів на стаціонарному лікуванні вже складає 366, з них 258 – перебувають на кисневій підтримці і 11 – на апаратах ШВЛ. Минулої доби померло 9 пацієнтів. Тобто кількість тих, хто захворів, збільшується щодня.

За таких умов члени комісії вирішили відправити на «дистанційну» 5-11 класи усіх шкіл Чернігова без виключень. Очно навчатимуться початкова школа, школа для дітей з вадами слуху та НРЦ. Також у звичному режимі працюватимуть дитсадки.

Нагадаємо, цього тижня, після оголошення «червоної зони» карантину, у штатному режимі дозволили функціонувати лише одній чернігівській школі – №4. У ній персонал був щеплений проти коронавірусу на 100 відсотків.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь