Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

З 5-го листопада уЧернігівській лікарні №1 прийматимуть хворих на COVID-19

З 5-го листопада уЧернігівській лікарні №1 прийматимуть хворих на COVID-19

З 5 листопада  у Чернігівській міській лікарні  №1  будуть госпіталізувати пацієнтів з коронавірусом. Для цього тут відведуть два поверхи. Це дозволить частково розвантажити другу та третю  міські лікарні, які наразі приймають хворих на COVID чернігівців.

У дев`ятиповерховому корпусі першої міської тривають останні підготовчі роботи для відкриття ковідного відділення.

Зараз у Чернігівській  міській лікарні №1 закупили 25 кисневих концентраторів. Проводиться налаштування кисневих точок для стаціонарного надходження кисню.

 «На сьогодні кисню  у наших закладах достатньо. Всі ті люди, які потребують  кисневої допомоги, вони її отримують», – повідомила заступниця начальника  управління охорони здоров`я Чернігівської міської ради  Ольга Малець.

Наразі до стаціонарів госпіталізують лише пацієнтів, які вже мають певні ускладнення і проблеми  з диханням. Решта лікується вдома.

«У стаціонарах 2 та 3 лікарень близько  300 осіб»,-  каже Ольга Малець.

Щодня мобільні  бригади чернігівських медиків, які створені у кожній поліклініці, беруть близько 300 проб для ПЛР досліджень. Їх проводять безкоштовно. Тим, кому результат потрібен терміново, пропонують скористатися послугами приватних лабораторій.

«Лікарі теж люди. Близько 300 медичних працівників перехворіло у Чернігові. Зараз більше 140 на лікарняному. Тому ми просимо  чернігівців,  щоб  вони дотримувались тих простих правил, які рекомендує МОЗ», – звертається до людей Ольга Малець.

На вході до Чернігівської міської поліклініки усім вимірюють температуру. Більшість відвідувачів у масках, бо кажуть такі вимоги.

Джерело — Новий Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.11.2020