Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З 4 січня у шолах та садочках Чернігова збільшать вартість харчування

З 4 січня у шолах та садочках Чернігова збільшать вартість харчування

З 4 січня у школах та садочках міста збільшать вартість харчування. Так, вартість шкільних обідів збільшать майже на 5 гривень в день, у дошкільних закладах — на дві.

Відповідне рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на своєму позачерговому засіданні 22 грудня.

Тож, харчування школярів 1-4 класів підвищиться майже на 27% – з 18 грн 50 коп до 23 грн 50 коп в день. З цих п'яти гривень батьки заплатять дві, решту компенсують з міського бюджету.

Що стосується харчування у дошкільних закладах, то вартість його у ясельних групах підвищиться з 25 грн до 27 грн, а в дошкільних — з 28 грн до 30-ти. З яких 75% виплачуватимуть батьки, 25% – місто.

Як повідомила директор КП «Шкільне» Антоніна Радченко, таке підвищення обумовлене тим, що підприємство вже протягом двох років не переглядало тарифи на харчування. Тому, починаючи з 1-го вересня, працює на збиток. Також цьогоріч збільшилась навантежність на підприємство, яке своїм коштом закупало для працівників засоби індивідуального захисту, що не було закладено у суму 18 грн 50 коп. Крім того, зазначила, Радченко, в старій ціні на харчування не враховувалось підвищення мінімальної заробітної плати, яке відбулось у вересні.

«Підняття ціни дозволить тримати наповнення тарілки як і раніше в межах 70 % від харчової норми. Суттєво великої різниці не буде. Збережемо основну страву у тих самих обсягах – м’ясні, рибні, молочні страви. Додамо фруктів та більше буде молочних продуктів. Також там, де були чаї та напої – будуть і фруктові соки», – розповіла керівниця КП «Шкільне».

Фото — змережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.12.2020