Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З 27 березня на Чернігівщині діятимуть додаткові карантинні заходи

З 27 березня на Чернігівщині діятимуть додаткові карантинні заходи

У четвер, 25 березня, пройшло позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на Чернігівщині члени комісії вирішили встановити додаткові обмежувальні карантині заходи.

А саме з 00 годин 27 березня 2021 року обмежити діяльність закладів культури, розважальної сфери, спортивних комплексів та заборонити проведення культурних масових та спортивних заходів.

«Ми маємо оперативно ввести додаткові обмежувальні карантинні заходи в області, оскільки за індикаторами визначення рівнів епідемічної небезпеки ми наближаємося до «червоної зони». Уже станом на сьогодні два показники перевищують норму. Це — рівень госпіталізації, у нас 84,1 на 100 тис. населення (граничний показник менше або дорівнює 60 на 100 тис.населення) та динаміка рівня госпіталізації – 57,6% (граничний показник – 50%)», — сказала голова ОДА Анна Коваленко.

Станом на 25 березня в області 40 147 підтверджених діагнозів COVID-19. За інформацією Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА на ранок зафіксовано 548 нових випадків. Наразі 15 хворих знаходиться на апараті ШВЛ та 763 — перебуває на періодичній кисневій підтримці. Завантаження ліжок – 62,5%.

Сьогодні ліжковий фонд закладів охорони здоров’я збільшиться ще на 99 ліжок.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.03.2021