Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З 21 серпня у тролейбусах Чернігова лунатимуть українські шлягери часів незалежності

З 21 серпня у тролейбусах Чернігова лунатимуть українські шлягери часів незалежності

Напередодні та під час відзначення 30-річчя Незалежності України у чернігівських тролейбусах пануватиме святкова атмосфера, яку створюватимуть пісні Олександра Пономарьова, Наталії Могилевської, Андрія Кузьменка (Скрябіна) та інших естрадних «зірок» 1990-х-2020-х.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила заступниця начальника управління культури та туризму міської ради Катерина Литвин.

За її словами, музичні тролейбуси курсують містом вже другий рік поспіль. Проєкт є результатом співпраці з управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку мерії.

«Цього року вирішили до Дня Незалежності наповнити простір тролейбусів музичними композиціями, які були створені упродовж останніх 30 років. Це мелодії, які ми пам’ятаємо, за якими ностальгуємо. Вони лунатимуть, аби кожен з пасажирів зміг відчути, згадати і пережити яскраві моменти життя нашої держави», – пояснила Катерина Литвин.

Вона додала: записи регулюватиме водій. Композиції програватимуться у час, коли транспорт перебуватиме між зупинками.

Святкова ініціатива «Музичні тролейбуси! Україна – 30!» триватиме до 28 серпня у нових «рогатиках», які підтримують функцію відтворення музики.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.08.2021

Залишити відповідь