Україна і світ

З 2021 року США ускладнить тест на отримання громадянства

Служба громадянства та імміграції США готує зміни до тесту на американське громадянство.

З 2021 року США ускладнить тест на отримання громадянства

У тесті на отримання громадянства США з’явиться усна частина. Запитання будуть конкретними, наприклад, можуть попросити вказати кількість поправок до Конституції.

– Я хочу, щоб це відображало американські конституційні принципи, які допомагають нам бути винятковими і є однією з причин, через які люди хочуть приїхати сюди, — сказав в.о. директора Служби громадянства та імміграції США Кен Куччинелли.

Він додав, що часто зустрічає претендентів, які краще розбираються в громадянстві США, ніж корінні жителі натурального походження.

Новий тест планують впровадити в кінці 2020 року — початку 2021-го, до закінчення терміну правління американського президента. Очікується, що в першому пілотному тестуванні візьмуть участь близько 1,4 тис. добровольців по всій країні.

Від початку каденції Трамп скоротив число біженців, допущених в Сполучені Штати, заборонив в’їзд тисячам потенційних мігрантів за ознакою їх національності і ускладнив отримання права на притулок, а також запропонував переглянути візову систему.

Джерело ФАКТИ. ICTV
20.07.2019