Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

З 18 по 24 жовтня 2021 року школи Ніжина йдуть на канікули. Дитсадки працюватимуть у звичному режимі

Сьогодні, 13 жовтня, Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головне питання порядку денного – це необхідність введення додаткових канікул з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти міста.

Міський голова Олександр Кодола зауважив, що дане питання виноситься у зв’язку з тим, що в Чернігівській області рішенням обласної комісії з надзвичайних ситуацій через відсутність і неможливість закупівлі газу введено надзвичайний стан. Аналогічна ситуація склалася в усіх містах.

Для того, щоб діти не мерзли в холодних школах, пропонується врегулювання даної ситуації таким чином. Для того, щоб врегулювати питання з постачанням газу, орієнтовно потрібно до двох тижнів.

Начальник управління освіти Валентина Градобик зазначила, що з 38 навчальних закладів міста Ніжина 1 садочок та 9 шкіл працюють з котельнями газопостачання.

«Управлінням освіти проведені всі необхідні заходи, щоб закупити газ. Але є процедурні моменти, які ми не можемо уникнути. Це переговорна процедура та термін на укладання договорів, на що потрібно не менше двох тижнів. Додаткові канікули необхідні для того, щоб діти не мерзли та не хворіли, а прийшли в безпечне освітнє тепле середовище», — зауважила Валентина Градобик.

Перший заступник міського голови Федір Вовченко поінформував, що від НАК «Нафтогаз Трейдинг» надійшов проект договору, де ціна газу буде 16 тис. 554 грн. з урахуванням ПДВ та транспортуванням.

Комісія прийняла рішення: додаткові канікули вводяться з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти міста. Дитсадочки працюватимуть у звичному режимі.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-13 13:06:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин