Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

З 11 вересня у водоймах Чернігівщини дозволяється ловити раків

З 11 вересня у водоймах Чернігівщини дозволяється ловити раків

11 вересня на водоймах Чернігівщини закінчується заборона на вилов раків, яка тривала з 1 серпня по 10 вересня (включно).

Про це повідомляє прес-служба Чернігівського рибоохоронного патруля.

У відомстві нагадали правила, за якими дозволено ловити раків.

Отже, Правилами любительського і спортивного рибальства дозволено ловити раків: раколовкою – «хапкою», діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою та «розщіпом» – не більше п’яти снастей на ловця і руками.

З 11 вересня у водоймах Чернігівщини дозволяється ловити раків

Одній собі за добу дозволяється добути і вивезти з водойми загального користування не більше 30 екз. раків, з водойми, де впроваджене платне рибальство – не більше 50 екз.

Розмір впійманого членистоногого повинен бути не менше ніж 10 см. Вимірюється рак по спині тіла від середини ока до кінця центральної пластини хвостового плавника.

Забороняється вилов раків у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

За порушення Правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу до 170 грн. За грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових, отруйних речовин та інших заборонених знарядь лову) до 680 грн. А також, за кожен екземпляр незаконно виловленого рака, прийдеться сплатити нанесені збитки у розмірі 25,5 грн.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.09.2020